--> SEO je optimalizace pro vyhledávače • GooUP

Optimalizovat web, to je SEO

Optimalizace pro vyhledávače zabezpečí návštěvníky i zákazníky. Vyžaduje jen svůj čas a investici.

Dobré SEO není levné ani rychlé. Je pomalé a účinné.

Co to vlastně je, to mystické SEO? V jednoduchosti to znamená, že někdo vám optimalizuje web tak, aby ho vyhledávače považovali za kvalitnější pro určitá klíčová slova. Na základě toho ho pak budou umisťovat vyšší ve svých výsledcích. Zní to jednoduše, že? Na to, aby SEO mělo skutečný efekt nestačí, že váš web někdo zaregistruje „do 120 českých a světových katalogů“. Potřebujete mít vyřešenou OnPage optimalizaci – tedy optimalizaci kódu vaší stránky. Ideální je, pokud ji váš developer udělal již při výrobě stránky. To jsou ty meta-tagy, nadpisy H1 a další moudré zkratky. Ještě důležitější je následující offpage optimalizace – to, jak se o vašem webu „říká“ na Internetu, sociálních sítích a blozích. Kvalitní zpětné odkazy, to jsou takové, které jsou z kvalitních blogů a hlavně, zůstanou vám navždy.

analýza

současného stavu webu i pozici v Google

tvrdá práce

na tvorbě hodnotného obsahu, který vám zůstane

zvýšení návštěvnosti

i konverzí každý měsíc

Znáte tuhle situaci i Vy?

Pokud chceme dlouhodobě budovat vaše pozice v organickém vyhledávání Google je potřeba dělat to systematicky. Dlouhodobou silou vašeho SEO jsou kvalitní zpětné odkazy (backlinks) z kvalitních zdrojů. Žádné nakoupené nebo vyměněny odkazy, ale jedinečný obsah článku, blogu nebo na sociální síti se správným počtem klíčových slov a jejich synonymy, který na správném místě obsahuje odkaz na váš web.

SEO je veda. Naše optimalizátory jsou Ajnštajni.

Vzhledem k tomu, SEO není exatní, všechny úspěchy jsou ve zkušenostech. Naši profesionálové pracují současně na desítkách stránek, takže víme, co funguje právě teď. Někdy jste se přihlásili k několika nesmyslných katalogům, vyměnili jste si zpětné odkazy v sekci Partneři a bylo to. To je to, co jen SEO šarlatáni dělají dnes.

SEO od GoUP funguje takhle:

Vezmeme váš web a uděláme z něj nový pilíř vašeho podnikání. Bez ohledu na výši vašeho rozpočtu z něj dostaneme maximum. Zvyšujeme počet objednávek a měříme kolik vás stojí každý zákazník. Neděláme úžasné reporty. Děláme úžasný výkon.

Uděláme Analýzu Současného Stavu

Kde jste, kde je konkurence, jak je udělaný web a na co cílit. Zjistíme proti čemu stojíme a jak si stojíte v konkurenci vy. Chceme si být jisti, že když se do toho pustíme, bude to mít efekt. Na základě Analýzy víme, kolik práce váš web potřebuje.

Navrhneme měsíční Rozsah Prací

Připravíme doporučený rozsah měsíčních prací. K němu, jako výsledek Analýzy, očekávaný nárůst návštěvnosti webu po 6, 12 a 24 měsících. Pro nás jsou tato čísla KPI (Klíčové ukazatele úspěchu) a pokud je nesplníme, máte právo ptát se proč.

Pustíme se do OnPage optimalizace

První krok k úspěchu je dobrý kód. Naši specialisté do něj doplní chybějící parametry ve spolupráci s vaším webmasterem. Také vytvoříme potřebné texty – tedy obsah, content, resp. podstránky, které budou sloužit k obohacení obsahu. Samozřejmě, viditelné změny konzultujeme s vámi.

Pustíme se do offpage optimalizace

Postupně vytváříme síť vašich vlastních článků v internetu. Píšeme poutavě, ale hlavně „SEO friendly“. Každý takový článek buduje síť vašich zpětných odkazů. Publikujeme váš obsah na Twitter a Facebook, čím ukazujeme Googlu, jak důležité jsou články, které na vás odkazují. Pracujeme, dokud nesplníme cíl, který jsme si stanovili.

Case Study – SEO PreDeti.sk


+ 101%
Meziroční návštěvnost v říjnu 2018 ve srovnání s říjnem 2017 dosáhla nárůst závratných 101%.

+ 110%
Kvalita nové uživatele vedla k nárůstu obratu z organického vyhledávání až o 110%

Výsledky SEO od Goupil-u nás upřímně překvapily. Očekávali jsme růst, ale ne v tak krátké době. Výsledky se začaly projevovat již do tří měsíců a růst stále pokračuje. Nejen v SEO, ale i v ostatních činnostech mají v Goupil nápady, které náš online přesouvají a z jejich realizace vidět, že se fakt vyznají.

Petra Trčíková

PreDeti.sk

A jaký to má výsledek?
finanční

Výsledkem naší práce je váš zisk. Tedy sledujeme tyto metriky v pořadí důležitosti:

  1. Pozice důležitých klíčových slov

    Které nám prozradí, zda se začínáme hýbat správným směrem.

  2. Návštěvnost z vyšších pozici

    Zda zlepšené pozice přinášejí i více návštěv

  3. A to nejdůležitější - více poptávek nebo ideálně vyšší zisk

    Je hezké být první a je hezké mít z toho návštěvníků. No kdyby nepřinášely zisk, je to na nic. A proto je naší nejhlavnější metrikou návratnost investice do SEO - tedy jak stoupá počet poptávek nebo zisk z organického vyhledávání.

Budeme vašim vlastním online oddělením. Co třeba, to uděláme. V dohodnutém rozsahu as dohodnutým cílem. Od 45 € na hodinu

450 € 600 € 900 € NEJOBLÍBENĚJŠÍ 1600 € 2500 €

Pro jeden produkt nebo službu

Za 10 hodin měsíčně dokáže SEO specialista standardním souborem cca 80 činností udržet růst návštěvnosti z organiky malého webu s malým počtem služeb nebo monotematického e-shopu. Pokud si nový obsah na občasný linkbulding budete tvořit sami, tak to bude fungovat.

Malý e-shop nebo pár služeb

Za 15 hodin měsíčně kromě standardních 80 SEO činností máme prostor tvořit dokonale optimalizovaný obsah od našich SEO copywriterů připraven na linkování pro malý e-shop nebo web se službami. Už bude stačit pouze nějaký kredit na backlinking.

Web nebo e-shop, který chce mít obrat 1M + ročně

Toto je SEO, ze kterého růst návštěvnosti cítíte z měsíce na měsíc. Kromě nadstandardních SEO činností máme prostor na dokonale optimalizovaný obsah od našich SEO copywriterů a jeho pravidelný linkbuilding a to i pro střední e-shop nebo komplexní web. Budeme ještě potřebovat kredit na backlink.

Fullframe SEO: 30h + backlinking

Chcete-li svou Organika posílit o 100% meziročně na Kompexní webu nebo e-shopu, jste tady správně. Řešíme komplexní SEO až do hloubky serverových nastavení a všechny ostatní SEO činnosti na měsíční bázi jsou samozřejmostí. Na vašem projektu pracuje i dedikovaný linkbuilder, který se kontinuálně stará o nejlepší zpětné linky. Včetně kreditu pro kvalitní placené články.

Velké SEO: 50h + backlinking

Toto je totéž jako v fullframe SEO, ale máme tu dvou SEO specialistů. Takto velké SEO je vhodné pro velmi velké projekty nebo mezinárodní SEO. Jsme specialisté na německé, nizozemském, belgické, italské, rakouské a české SEO. Meziměsíční růst organické návštěvnosti io desítky procent je samozřejmostí.

Kolik stojí kvalitní SEO?

SEO je dlouhodobý proces. Dá se přirovnat k hypotéce – dlouho ho platíte, ale nakonec je vaše. Připravte se na investici v délce minimálně 6 měsíců, kdy se už první výsledky musí dostavit. I tak to však bude jen začátek a příběh vaší optimalizace bude trvat roky. Na jeho konci však bude sladká odměna masivní návštěvnosti zákazníků, kteří budou chodit zas a znova. A kolik to tedy stojí na měsíc? V závislosti od úvodní analýzy, která prozradí rozsah vašeho webu, jeho konkurenci a současné pozice, navrhneme ideální časový fond potřebný k tomu, aby se nějaké výsledky skutečně dostavily. A ten začíná na 10 hodinách měsíčně, ale ideální stav je 20 hodin a více. Tedy mluvíme o ceně 12000kč měsíčně a více a to po dobu minimálně 6 měsíců.

Podíváme se na to?

CHCI NÁVRH SEO

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.