--> Reklama na sociálních sítích Facebook a Instagram • GooUP

Komplexní reklama na Facebooku a Instagramu

Facebook a Instagram reklama je výkonný prodejní kanál na sociálních sítích.

Reklama pro web (Click-to-web)

Reklama, která zvyšuje návštěvnost vašich webstránek nebo e-shopu . Základním typem reklamy na Facebooku je reklama pro externí stránky, tedy pro vaši webovou stránku. Vytvoříme reklamní texty, přidáme lákavé obrázky, zacílíme na vhodné publikum a reklamu spustíme. Reklamu dostaneme ve velkém formátu přímo do NEWSFEED (nástěnky) vašich budoucích zákazníků. Kromě kliknutí jsou naším cílem konverze – objednávky na vašem webu. V rámci cílení click-to-web můžeme nastavit remarketing , dynamický remarketing , Případně formát Carousel, který zobrazuje v jedné reklamě tři až pět různých produktů.

Propagace Facebook příspěvku (Page Post Engagement)

Zajímavé příspěvky se musí dostat mezi lidi. A my zajistíme, aby jejich zásah byl co největší – interakci Vašich zákazníků. Bez reklamy bude dosah vašeho příspěvku na fanoušky cca do 10%. Pokud máte dobré publikum, např. jak my, tak je to až 90%, to však zdaleka není pravidlem. O rozšíření příspěvku se proto musíme postarat placeným šířením, tzv. boostu . Když je navíc reklamní informace na Facebook stránce dostatečně populární, šíří se nejen placenými odkazy, ale i virálně. Představte si tu sílu zásahu, pokud se jediný příspěvek dostal mezi více než 177 000 lidí! Toto dokáže reklama pro Facebook stránku typu „Page Post Engagement“.

Reklama na získávání fanoušků (Page Likes)

Reklama, která dokáže rapidně zvýšit počet reálných fanoušků vaší Facebook stránky. Jsou vysoce interaktivní, zobrazují informace o tom, co mají rádi Vaši přátelé a to je nejsilnější virální parametr. V přeneseném významu uvádějí: „Tvůj přítel má rád tuto stránku / produkt. A co ty? „. Na to, abychom mohli plně využít potenciál reklamy na Facebooku, je nutná kvalitně a s vhodnou periodicitou aktualizovaná Facebook stránka. Samozřejmě, získávání fanoušků je důležité, ale fanoušek ještě není zákazník. Cesta k zákazníkům vede nejen přes fanoušků, ale i přes interakci lidí s vašimi příspěvky . Kvalitní a poutavá Facebook stránka vašeho e-shopu, produktu nebo služby je základem úspěšného Facebook Marketingu.

Propagace videa na Facebooku (Video Views)

Video se na Facebooku šíří velmi dobře. Pokud jste připojeni na WiFi, video se vám v NEWSFEED začne přehrávat automaticky. Vždy je však dobře mu pomoci. Propagováním videa ho dokážeme rychle rozšířit po vaší cílovce na Facebooku. Video je nejlépe šířitelným formátem reklamy na Facebooku.

Reklama na lokální obchod (Local Awareness)

Pokud máte kamennou prodejnu, do které potřebujete dostat zákazníky, toto je výborný způsob, jak o ní říci lidem v okolí několika kilometrů. Nemusíte mít ani web a dokážeme k vám přivést zákazníky.

Na kolik si ceníte pravidelnou práci agentury, která se postará o váš zisk?

150 € 300 € 600 € NEJOBLÍBENĚJŠÍ 900 € 1500 € 3000 €

Ok, na začátek

Základní PPC kampaň s kreditem pár stovek měsíčně. Takový start dokud se nerozšířil a uvidíte kolik vám online marketing přináší.

Jeden kanál, ale pořádně

Plně probíhá PPC kampaň Google Ads například pro menší e-shop s důrazem na cenu konverze. Více než Google Ads se nám sem nevejde, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníků.

Všechny kanály, které vydělávají

Tak tu máme prostor na všechny kanály, které váš e-shop / web potřebuje. Dostanete nadupané kampaně se všemi výkonovými kanály včetně remarketingu, Heureky, PPC na Facebooku , No prostě všechno. Toto je špičkový online marketing se silnou návratností investice.

Nejen jako prodávat, ale i co prodávat a za kolik

stáváme se vašim vlastním online oddělením. V této ceně již pracujeme s vašimi produkty, trhem, konkurencí, hledáme příležitosti jako váš shop nebo web zlepšit, jak zvýšit konverzní poměr nálevky, prostě akcelerovat o 100%.

Navíc i SEO

Tak tady už přichází prostor i na SEO. V rámci celkového růstu se staráme nejen o placené kanály, ale budujeme i organickou návštěvnost. Sice jen zlehka, ale citelně a dlouhodobě. A samozřejmě jde o návratnost investice, ale nejen z reklamy ale ze SEO.

Totální online pro jednotku na trhu

Vy to myslíte opravdu vážně a chcete být lídr trhu! Výborně. silné PPCčka se silným SEO a byznys konzultacemi - o růstu e-shopu, byznysu, expanzi do zahraničí . O vás bude do roku na trhu skutečně slyšet. SEO zde hraje stejnou roli jako nadupané PPC kampaně s nadupaným shopem / webem a sociálními sítěmi.

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.