--> Správa Google - Vše co z Google reklamy potřebujete • GooUP

Správa Google je vše, co potřebujete od reklam Google. Nic víc

Výsledky podloženy tvrdými čísly.

STRIKTNÍ VÝKONNOSTNÍ CÍLE PPC REKLAMY

Zde už se nehrajeme na pozice, klíčová slova a reklamní texty. Zde je vše předmětem vašeho zisku. Z našich klientů vytváříme v programu Management jednotky ve svém oboru a to bez ohledu na to, zda v Malackách vyrábějí plastová okna, namontují 300 klimatizaci ročně po celém Slovensku nebo postaví tisíc bytů ročně. Nebojíme se ani špičkové IT společnosti, která prodává svůj produkt pro celý svět, a stále jsme rádi, že můžeme pozvednout byznys toho našeho malačana o 40 %. Prostě, pokud chápete, že vaše produkty nebo služby lidé hledají, jste náš klient. Provozujete velký e-shop s množstvím produktů nebo službu, která je návštěvnících z webu závislá? Chápete, že internet je pilíř vašeho byznysu a potřebujete cílit reklamu na každého z nich, změřit a vyhodnotit kolik jste za něj dali a kolik vám vydělal? V tom se vyžívají naši zkušenostmi ošlehaní PPC-čkaři. Vytvoříme vám rozsáhlou reklamní kampaň získávající zákazníky za nejnižší náklady. Ale vždy jen to co potřebujete, abyste skutečně vydělávali a ne jen točili kredity. Máte plnou kontrolu nad svým rozpočtem. Objednávky nechte na nás.

Vytřískáme vše z reklam Google
co je podložené čísly.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Úspěch vašich kampaní bereme osobně

SKUTEČNÍ SPECIALISTÉ

PPC tým s 10 lety zkušeností z tisíců kampaní pracuje pro vás.

TRVALÝ POKROK

Neustále hledáme vylepšení ke zlepšení výkonnosti kampaně

PODÍVEJME SE NA TO SPOLEČNĚ.

CHCI NÁVRH ZDARMA

JSTE V RUKOU CERTIFIKOVANÝCH ODBORNÍKŮ

GoUP specialisté jsou pravidelně školeni přímo v Google. Účastníme se mezinárodní konference, abychom vám mohli přinést novinky, které fungují! Díky letům kvalitní práce a stovkám řízených kampaní jsou naši specialisté nejzkušenější. Vezmou vaši kampaň osobně a znemožní ji uspět.

CO DOKÁŽEME
V PROGRAMU ŘÍZENÍ

Reklamní systém Adwords je komplexní. Může být snadné zahájit základní kampaň, ale je obtížné z ní vyvést skutečné zákazníky. Nemusíte vlastnit rozsáhlý e-shop aby Vám odborně vedená Google reklama dokázala přinášet mnoho objednávek. Na to ale musí využívat všechny možnosti, které jsou právě pro váš byznys přínosné. Ve společnosti GoUP vždy používáme pokročilé funkce Adwords, pokud pro vás mají význam:

MĚŘÍME KONVERZE (ROI)

MĚŘÍME
NÁVRATNOST REKLAMNÍCH NÁKLADŮ (ROAS)

REMARKETUJEME / RETARGETUJEME

DYNAMICKY REMARKETUJEME

SKRIPTUJEME A
AUTOMATIZUJEME, TESTUJEME.

POKUD NECHCETE,
NEÚČTUJEME VÁM ZA ZALOŽENÍ ÚČTU A
VYTVÁŘENÍ KAMPANÍ.

URÝCHĽUJEME RAST VÁŠHO BIZNISU V ONLINE

+ Neustále vyhodnocujeme výkon kampaní, testujeme nové funkce, které vám mohou vydělat a především přemýšlíme. Rozumíme trhu, takže neustále přemýšlíme, vrtáme se v Analytics a prohledáváme trendy, abychom našli zákazníky, kteří nakupují nejlépe.

Hledáme pro vás ty zákazníky,
kteří nakupují nejlépe

JAKÁ JE CENA MANAGEMENTU?

Cena našich online služeb přímo odpovídá obtížnosti vaší kampaně. Takže čím více času, zkušeností a různých typů specialistů kampaň vyžaduje, tím dražší to bude. Chápeme, že si nedokážete představit, kolik hodin potřebujeme a svěřit nám typ důvěry – udělej to, zaplatím pak – není úplně snadné. Proto zkontrolujte přibližné cenové hladiny a to, co v nich dostanete. Samozřejmě, všechny ceny jsou dohodnuty a schváleny předem.

Na kolik si ceníte pravidelnou práci agentury, která se postará o váš zisk?

150 € 300 € 600 € NEJOBLÍBENĚJŠÍ 900 € 1500 € 3000 €

Ok, na začátek

Základní PPC kampaň s kreditem pár stovek měsíčně. Takový start dokud se nerozšířil a uvidíte kolik vám online marketing přináší.

Jeden kanál, ale pořádně

Plně probíhá PPC kampaň Google Ads například pro menší e-shop s důrazem na cenu konverze. Více než Google Ads se nám sem nevejde, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníků.

Všechny kanály, které vydělávají

Tak tu máme prostor na všechny kanály, které váš e-shop / web potřebuje. Dostanete nadupané kampaně se všemi výkonovými kanály včetně remarketingu, Heureky, PPC na Facebooku , No prostě všechno. Toto je špičkový online marketing se silnou návratností investice.

Nejen jako prodávat, ale i co prodávat a za kolik

stáváme se vašim vlastním online oddělením. V této ceně již pracujeme s vašimi produkty, trhem, konkurencí, hledáme příležitosti jako váš shop nebo web zlepšit, jak zvýšit konverzní poměr nálevky, prostě akcelerovat o 100%.

Navíc i SEO

Tak tady už přichází prostor i na SEO. V rámci celkového růstu se staráme nejen o placené kanály, ale budujeme i organickou návštěvnost. Sice jen zlehka, ale citelně a dlouhodobě. A samozřejmě jde o návratnost investice, ale nejen z reklamy ale ze SEO.

Totální online pro jednotku na trhu

Vy to myslíte opravdu vážně a chcete být lídr trhu! Výborně. silné PPCčka se silným SEO a byznys konzultacemi - o růstu e-shopu, byznysu, expanzi do zahraničí . O vás bude do roku na trhu skutečně slyšet. SEO zde hraje stejnou roli jako nadupané PPC kampaně s nadupaným shopem / webem a sociálními sítěmi.

NENECHÁME VÁM UTRÁCET PENÍZE ZA NESMYSLY JEN PROTO, ŽE JE CHCEŠ.

Pokud jste někde slyšeli, že taková nebo taková reklama funguje, rádi si o tom s vámi promluvíme. Bereme jako naši povinnost chránit vaši investici, takže vás důrazně omluvíme, abyste investovali tam, kde nesplňuje vaše očekávání – vaše klíčové ukazatele výkonu ( Klíčové ukazatele výkonu). Nebo alespoň vysvětlíme, co očekávat.

našich klientů prodlužují své kampaně bez přerušení
malých klientů se těší z jejich malých bezstarostných kampaní
klientů využívají našich komplexních online marketingových služeb

Byl jsem velmi spokojen s kampaní Googlu a Facebooku z GoUP, kterou vedli pro náš developerský projekt Nová Terasa v Košicích. Facebooková stránka projektu získala novou vizuální značku, 4 násobek počtu fanoušků a počet dotazů, které nám kampaň na Googlu přinesla, překonaly očekávání. V průběhu správy kampaně jsme komunikovali s GoUP a zabývali se směrem strategie. Byli schopni se spojit s naší agenturou, která provozuje celkovou marketingovou strategii projektu. Pravidelně jsme také hlásili výsledky osobních setkání s účty nebo specialisty PPC. Mohu jen doporučit práci s GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spolupráci s GOUP lze hodnotit jako nadprůměrnou. Komunikace a reakce na zpracování našich požadavků jsou vyřizovány v dostatečně rychlém čase. Vřele doporučujeme ostatním zúčastněným stranám.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Jsem 100% spokojen s prací reklamní agentury GoUP. Myslím, že už není co říct.

Michal Čuri PROFILEXAN

Jménem Spiš Tour bychom vám rádi poděkovali za vaše služby na vysoké úrovni. Rychlé vybavení našich požadavků, pěkný přístup zaměstnanců a ochota. Jsme opravdu velmi šťastní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM spolupracujeme již několik let. Po celou dobu naší spolupráce jsme se vždy setkávali s vstřícností, profesionálním poradenstvím a profesionálním přístupem orientovaným na zákazníka. S jejich pomocí můžeme vidět, kde musíme být. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.