--> My jsme GoUP • GooUP

Sehraný tým špičkových odborníků

Certifikovaní Google specialisté, zanícení Facebook marketéři
a zkušení web developeři pod křídly Premier Partnera Google.

My víme, že potřebujete zákazníky, nejen návštěvníky. Since 2008

Pracujeme pro Vás od roku 2008. Už tehdy jsme věřili v sílu reklamy na Internetu a bavilo nás dělat vaše kampaně lepšími. Hned v roce 2010, kdy Google poprvé začal oceňovat dobrou práci agentur, jsme se stali držiteli certifikátu Google Adwords Qualified Individual, kterou jsme další rok rozšířili o certifikát Google Adwords Certified Partner. Ten v roce 2013 nahradil konečně certifikát, který vyžaduje nejen teoretické znalosti, ale i vysokou kvalitu služeb a úroveň spokojenosti klientů – GOOGLE PARTNER . V raketovém roce 2015 se GoUP stal Google Premier Partner (Hlavní Partner Google), což je nejvyšší úroveň spolupráce s Google. Pro vás to znamená, že vkládáte svou online reklamu skutečným odborníkům, kteří z ní pro vás vytěží maximum bez ohledu na její rozpočet. Jsme vaše rodinná online agentura.

Máme vizi. Máme misi.

URÝCHĽUJEME RAST VÁŠHO BIZNISU V ONLINE

Věříme, že každý byznys má zákazníky online. Jsme tu na to, abychom všechny našli, změřili a vyhodnotili jejich přínos. Naší misí je udělat z online světa místo, kde se setkávají produkty a služby se svými zákazníky přirozeně, funkčně a výhodně pro všechny.

Máme hodnoty, protože jen tak můžeme vytvářet hodnoty

Jsme zodpovědní

Každý z nás odpovídá za výsledek své práce. To co děláme, ovlivňuje nejen nás, ale hlavně klienty, kolegy a svět. Nepracujeme proto aby bylo hotovo, ale aby naše práce splnila svůj účel.

Jsme nápomocní

Jsme pro klienta přínosný. Pomáháme mu dosáhnout cíle nejlépe jak můžeme. Dobrý výsledek klienta je náš výsledek.

Jsme odhodláni

Jdeme do toho s vervou! Věříme, že můžeme změnit online svět našich klientů.

Jsme odvážní

Zkusíme všechno. Hledáme řešení tam, kde by je nikdo nečekal. Věříme svým schopnostem. My to dáme.

Náš pracovní prostor je jako naše kultura: Tvrdý, čistý, přehledný a výkonný

GoUP Office Lounge

Byl jsem velmi spokojen s kampaní Googlu a Facebooku z GoUP, kterou vedli pro náš developerský projekt Nová Terasa v Košicích. Facebooková stránka projektu získala novou vizuální značku, 4 násobek počtu fanoušků a počet dotazů, které nám kampaň na Googlu přinesla, překonaly očekávání. V průběhu správy kampaně jsme komunikovali s GoUP a zabývali se směrem strategie. Byli schopni se spojit s naší agenturou, která provozuje celkovou marketingovou strategii projektu. Pravidelně jsme také hlásili výsledky osobních setkání s účty nebo specialisty PPC. Mohu jen doporučit práci s GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S reklamnou agentúrou GoUP spolupracujeme dlhodobo. Funguje medzi nami vzájomná harmónia. Odborníci z GoUP-u komunikujú rýchlo, vždy riešia všetky naše pripomienky a starostlivo sa starajú o o kampane. Aj preto iné konkurenčné ponuky odmietam a vrelo odporúčam túto reklamnú agentúru aj svojim partnerom.

Oľga Kurejová MKcar

Spolupráci s GOUP lze hodnotit jako nadprůměrnou. Komunikace a reakce na zpracování našich požadavků jsou vyřizovány v dostatečně rychlém čase. Vřele doporučujeme ostatním zúčastněným stranám.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Reklamnú agentúru GoUP som už odporučila svojim partnerom viackrát. Pracovníci z tejto agentúry sú veľmi pohotoví a ústretoví. V prípade zmien či problémov nás hneď informujú, čo nám veľmi vyhovuje. S ich prácou som spokojná.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Jsem 100% spokojen s prací reklamní agentury GoUP. Myslím, že už není co říct.

Michal Čuri PROFILEXAN

Jménem Spiš Tour bychom vám rádi poděkovali za vaše služby na vysoké úrovni. Rychlé vybavení našich požadavků, pěkný přístup zaměstnanců a ochota. Jsme opravdu velmi šťastní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

S GoUP TEAM spolupracujeme již několik let. Po celou dobu naší spolupráce jsme se vždy setkávali s vstřícností, profesionálním poradenstvím a profesionálním přístupem orientovaným na zákazníka. S jejich pomocí můžeme vidět, kde musíme být. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.