--> Chci vydělávat více ve svém byznysu • GooUP

Přinášíme byznysem zisk z online marketingu, protože nás to baví

Komplexní, ale striktní výkonnostní cíle. Více prodat a více vydělat. To je všechno.

Komplexní on-line péče není o reklamě. Spolupracujeme s vaším online růstem.

Pokud si uvědomujete, že vaši zákazníci jsou online, jste náš klient. Nejde o to kde byste měli nebo neměli být. Potřebujete jen to co vám vydělává. Ale všechno, co vydělává. Vyhledávání Google – přirozené i placené, reklamní síť Google, Facebook, Instagram, RTB, funkční web, použitelný obchod, vyšší míra konverze. Jsme tu pro vás. Pokud máme prostor k vašemu rozvoji, máte možnost růst. Pokud považujete on-line za pilíř vašeho podnikání, ať už jste živnostník, e-shop, společnost s celostátním nebo mezinárodním rozsahem, dostaneme vám z té online reklamy maximální zisk. Věříme on-line marketingu stejně jako vy a jsme připraveni předat vám naše 10 leté zkušenosti a spolu vás dostat na jiný level byznysu.

Vezmeme e-shop, který má obrat 10.000 € a do roku z něj uděláme € 30,000.

["VYHODNOCUJEME, LAD\u00cdME A OPTIMALIZUJEME"]

Nastavíme si cíle. Chcete růst o 20% za rok? Nebo spíš 40%?

Než se zamyslíme nad tím, co budeme dělat, musíme vědět co tím chceme dosáhnout. Definovat dosažitelné, měřitelné a hlavně ambiciózní cíle!

Navrhneme strategii pro budoucí úspěch

Dáme hlavy dohromady a spustíme všechno co má smysl. Nezáleží na tom, jestli to bude PPC, SEO nebo sociální věci. A nespustíme nic, co by bylo zbytečné. A tím to jen začína, skutečná magie teprve přijde.

VYHODNOCUJEME, LADÍME A OPTIMALIZUJEME

To, co se dnes nastavilo, bude zítra předmětem ostré kritiky. Neustálou optimalizacií snižujeme náklady a zvyšujeme zisky. Naše práce nikdy nekončí a výsledkem je váš rostoucí obrat.

POSUŇME VAŠE PODNIKÁNÍ NA VYŠŠÍ LEVEL

CHCI NÁVRH ZDARMA

PROMYŠLENÉ KAMPANĚ S OKAMŽITÝMI VÝSLEDKY A DLOUHODOBOU STRATEGIÍ

Slyšeli jste o rámci nebo strategii SEE-THINK-DO-CARE? Podle ní se k vašim divákům – zákazníkům přibližujeme podle toho, zda zjišťují, co potřebují (THINK) nebo zda jsou připraveni si objednat (DO). Takže nemusíte jen vyhrát ty, kteří jdou po ceně, ale tvoří své zákazníky během jejich nákupní cesty. Díky tomu se stanete e-shopem nebo službou, která lidem dává dobrý pocit z nákupu

TAK JAK TO S ON-LINE REKLAMOU TEDY DĚLÁME?

V první řadě se nám ozvěte. Hned.

Pak Vás pozveme na videohovor a budete mít možnost poznat specialisty v jakékoli oblasti, která vám může být přínosem. Popovídáte si s PPCčkařem o tom, co byste měli dělat a o tom, jak by to mělo probíhat a jaké by měly být výsledky, s marketérem o tom, jak by se návštěvníci měli pohybovat po vašich stránkách a jak je třeba měřit, abyste věděli, co přináší kvalitu, social media manažér vám ukáže, co pro vás mohou Facebooky a Instagramy udělat. SEO specialista se zapojí se svým pohledem na stav vaší organiky a dozvíte se, co SEO vlastně znamená. Ukážeme vám, co můžete dělat a jak vidíte vaše kampaně ve službách Google Ads (Adwords), Facebooku nebo Instagramu a zda právě pro vás mají smysl RTB (Real-time bidding) sítě. A pak uvidíte, co z toho a jestli vám to vůbec dává smysl.

Když nám sedne chemie, navrhneme a začneme kouzlit.

Vytvoříme vám reklamní účty a v nich komplexní strukturu kampaní. Vyhledávání, reklamní síť, remarekting, dynamický remarketing – prostě všechno. Nastavíme Analytics abychom to mohli i měřit, vyhodnocovat a reportovat. Bude třeba i trochu skriptování, ale nemějte strach, i to si uděláme sami. Pokud je váš projekt menší, stará se o vás váš specialista se kterým komunikujete přímo – Zná vás, vaše kampaně a zejména vaše cíle. Pokud jste větší, skupina specialistů pracuje pro vás – každý odborník ve vašem oboru se společným cílem. O celkovou strategii a reportování projektu se stará váš account manager, který bere vaši firmu, jako by byla jeho vlastní. Bere si výsledky osobně. Podrobnosti o jednotlivých kampaních však stále řeší odborník. Cílem naší práce pro vás je splnit a překonat vaše cíle. A není to jen tím, že si děláme „naši práci“, a tím to končí, ale tím, že vymýšlíme, zkoušíme a testujeme, co by mohlo fungovat ještě lépe. A to nad rámec naší náplně práce – pokud budeme mít možnost, navrhneme co jiného byste mohli udělat, abyste lépe prodávali. Například, o který produkt je zájem, co byste měli udělat s jeho cenou abyste přilákali více zákazníků a tak dále.

Věděli jste, že průměrný zákazník o vás potřebuje "zakopnout" až 7 krát než objedná?

Tak například, my víme dělat toto:

E-shopu PreDeti.sk sme zvýšili celkový obrat o 63% medziročne. Využitím PPC a SEO

Do 6 mesiacov po prevzatí kampaní Pánska Elegancia sme znížili cenu konverzie o 60%.

Kampane TeploZima získavajú medziročne o 43% viac dopytov a v sezóne až o 258%

Klientovi Chernobylwel.com sme zvýšili počet objednávok o 91% optimalizovaním PPC

E-shopu PreDeti.sk sme zvýšili návštevnosť z organického vyhľadávania (SEO) o 80% za 6 mesiacov

Zabehnutému e-shopu Bekoshop sme len z PPC zvýšili obrat o 68% medziročne.

Klientovi Chernobylwel.com sme pomohli expandovať na 11 trhov v priebehu 9 mesiacov

V kampani Autosalon Bratislava sme prekročili cieľový počet prehratí videa na YouTube o 583%

CO TO TEDA VLASTNĚ DĚLÁME?
NO PŘECE ŘEŠÍME DIGITÁL

Využíváme všechna média a služby v online prostoru, které vám budou přínosem. Nepřijdete o nic jen proto, že „nám platíte málo hodin“ – pokud to má smysl, jdeme do toho. Naopak, pokud víme, že to nedává smysl, protože jsme to už viděli 100 krát selhat, nebudeme to zkoušet 101 krát. Jednoduše řečeno, není všechno pro každého. Ale naštěstí přesně víme, co je správné pro vás. A konkrétně to budou některé z těchto služeb:

Na kolik si ceníte pravidelnou práci agentury, která se postará o váš zisk?

150 € 300 € 600 € NEJOBLÍBENĚJŠÍ 900 € 1500 € 3000 €

Ok, na začátek

Základní PPC kampaň s kreditem pár stovek měsíčně. Takový start dokud se nerozšířil a uvidíte kolik vám online marketing přináší.

Jeden kanál, ale pořádně

Plně probíhá PPC kampaň Google Ads například pro menší e-shop s důrazem na cenu konverze. Více než Google Ads se nám sem nevejde, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníků.

Všechny kanály, které vydělávají

Tak tu máme prostor na všechny kanály, které váš e-shop / web potřebuje. Dostanete nadupané kampaně se všemi výkonovými kanály včetně remarketingu, Heureky, PPC na Facebooku , No prostě všechno. Toto je špičkový online marketing se silnou návratností investice.

Nejen jako prodávat, ale i co prodávat a za kolik

stáváme se vašim vlastním online oddělením. V této ceně již pracujeme s vašimi produkty, trhem, konkurencí, hledáme příležitosti jako váš shop nebo web zlepšit, jak zvýšit konverzní poměr nálevky, prostě akcelerovat o 100%.

Navíc i SEO

Tak tady už přichází prostor i na SEO. V rámci celkového růstu se staráme nejen o placené kanály, ale budujeme i organickou návštěvnost. Sice jen zlehka, ale citelně a dlouhodobě. A samozřejmě jde o návratnost investice, ale nejen z reklamy ale ze SEO.

Totální online pro jednotku na trhu

Vy to myslíte opravdu vážně a chcete být lídr trhu! Výborně. silné PPCčka se silným SEO a byznys konzultacemi - o růstu e-shopu, byznysu, expanzi do zahraničí . O vás bude do roku na trhu skutečně slyšet. SEO zde hraje stejnou roli jako nadupané PPC kampaně s nadupaným shopem / webem a sociálními sítěmi.

DEJTE NÁM 3 MĚSÍCE

I když jsme odborníci par-excellence a s podobným byznysem jako máte vy už určitě máme zkušenosti, každá kampaň je totálně jiná. A musíme projít procesem, kdy se učí kampaň, pak se učíme z kampaně my a ve finále ladíme abychom vám po 3 měsících ukázaly co pro vás online prostor dokáže a za kolik. Pak je tu prostor aby jste nám řekli, jestli je to cesta, nebo ne. A dále je to už na mravenčí práci na udržení a zlepšování kampaní. Totiž online kampaň je dlouhodobý proces, to se nedá nastavit, odladit a nechat tak. Pokud s tím počítáte, budete štědře odměněni.

Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám X dôverovať aj vy
našich klientů prodlužují své kampaně bez přerušení
malých klientů se těší z jejich malých bezstarostných kampaní
klientů využívají našich komplexních online marketingových služeb

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.